Všetky kategórie
EN

Domov> Novinky

Čo je to klimatizácia a aké sú jej výhody

Čas: 2022-09-02 Počet zobrazení: 53

Ochladzovače vzduchu, to je elektrický spotrebič, ktorý reguluje teplotu. Dá sa použiť na mnohých miestach a je obľúbený aj pre svoje energeticky úsporné, ekologické a lacné vlastnosti.

Čo je chladič vzduchu?
Chladič vzduchu, celý názov je odparovací chladič, tiež známy ako chladič, vodou chladená klimatizácia, priemyselná klimatizácia, energeticky úsporná klimatizácia na ochranu životného prostredia, vodná klimatizácia, ventilátor klimatizácie. Hodinová spotreba energie je len jedna osmina tradičnej klimatizácie, ktorá má v Austrálii, Európe a Spojených štátoch 50-ročnú históriu a v Číne je zavedená už 10 rokov. Na začiatku sa používal najmä v továrňach a supermarketoch a v posledných rokoch, so vznikom domácich strojov, má Air cooler širšiu škálu funkcií.

Vlastnosti vzduchového chladiča
1、Úspora energie: spotreba elektriny je iba 0.4-1 stupeň za hodinu, nízke prevádzkové náklady, spotreba elektriny je len 1/8 tradičnej kompresorovej klimatizácie
2、Ochrana životného prostredia: bez freónu, okrem zápachu, vetrania, chladenia, regulácie teploty, vlhkosti v jednom.
3、Chladiaci efekt je zrejmý: vo všeobecnosti do 5 ℃ -15 ℃ chladiaci efekt a rýchle chladenie.
4、Veľká oblasť pokrytia: každý chladič pokrýva plochu 60-150 metrov štvorcových, hodinová kapacita dodávky vzduchu 8000-18000 m³, vzdialenosť dodávky vzduchu je veľká.

Princíp chladenia
Použitie vysokoúčinnej technológie „priameho odparovacieho chladenia“. Princíp spočíva v tom, že voda v procese odparovania absorbuje teplo, to znamená, že v prípade jej entalpie absorbuje citeľné teplo vzduchu, znižuje teplotu vzduchu.

Vlastnosti mokrej záclony
Keď čerstvý vzduch prechádza cez jadro viacvrstvového vlnitého kompozitného mokrého závesu, voda na mokrom závese sa vyparí v priamom kontakte s čerstvým vzduchom a teplota vzduchu sa nakoniec zníži tak, aby sa priblížila k teplote vlhkého teplomera.

Princíp vetrania
Nový vonkajší vzduch sa filtruje a ochladzuje odparovacím chladičom vzduchu a potom sa nepretržite posiela do miestnosti a zakalený vzduch so zápachom, prachom a vysokou teplotou sa vypúšťa von, aby sa znížila vnútorná teplota.

Čo je to domáci chladič vzduchu?
Domáci vzduchový chladič sa tiež nazýva domáca klimatizácia na ochranu životného prostredia, odparovací chladiaci ventilátor. Žiadny kompresor, žiadny freón, chladivom je voda, patrí k ochrane životného prostredia a energeticky úspornej klimatizácii. Jeho pracovným princípom je nepretržité odčerpávanie vody v nádrži obehovým vodným čerpadlom, cez látkový vodný systém rovnomerne nastriekaný na vrstvu odparovacieho filtra, vonkajší horúci vzduch do odparovacieho chladiaceho média, do odparovacieho chladiaceho média a odparovacieho chladiaceho média mokrá clona (špeciálny materiál voštinová filtračná vrstva, aby bol chladiaci efekt ideálnejší) výmena a úplná výmena tepla vody, cez odparovanie vody a absorpciu tepla chladenie chladné čisté Vzduch je do miestnosti natlakovaný ventilátorom s nízkou hlučnosťou.

Výhody domácich ochladzovačov vzduchu?
1. Lacné
domáce vzduchové chladiče sú relatívne lacné, zvyčajne medzi 300 a 700 juanov, ak je len jedna chladiaca funkcia chladiča ešte lacnejšia.
2. Šetrite elektrinu
Celkový príkon domáceho ochladzovača vzduchu je len 60 až 80W, čo je porovnateľné s bežným elektrickým ventilátorom. Aj keď v skutočnosti nedokáže dosiahnuť chladiaci účinok klimatizácie, je oveľa lepší ako elektrický ventilátor.

Ako kúpiť chladič vzduchu?
Pozrite sa na proces: keď si spotrebitelia kúpia produkt, môžu vidieť, či sú spoje vzduchového chladiča pevne spojené, či sú použité skrutky, tlačidlá a iné malé časti dobre vyrobené, či je inštalácia tesná, či je dobrý kontakt atď. .. Ak je kúpa vzduchového chladiča aj týchto najmenších dielov problematická, potom si možno predstaviť kvalitu kľúčových vnútorných komponentov.
Pozrite sa na diely:Celý vzduchový chladič sa skladá z rôznych častí a kvalita dielov priamo súvisí so životnosťou vzduchového chladiča a efektívnosťou jeho používania. Pohľad na hlavné časti je preto najdôležitejšou súčasťou celého výberového procesu.
Pozrite sa na vzhľad: Hoci výrobky s krásnym vzhľadom nemusia byť nevyhnutne vysoko kvalitné, vysokokvalitné výrobky určite budú mať krásny vzhľad. Preto sa pri kúpe môžete dotknúť plášťa vzduchového chladiča rukou, aby ste pocítili, či nie sú stopy odierania, nerovný povrch, deformácia a iné javy; alebo či tam nie sú defekty ako nerovnomerné rozloženie pigmentu, fľaky, bublinky a pod.
Pozrite sa na značku: značka je postavená na dokonalej kombinácii kvality produktu a publicity výrobcu, zatiaľ čo výrobcovia, ktorí si uvedomujú značku, majú vo všeobecnosti dlhodobý strategický plán, takže relatívne povedané, značkové produkty sú žiadanejšie.

Predchádzajúci: nikto

Ďalšie: nikto